YOR KOZMETİK

✉️ info@yorkozmetik.com

BİZ KİMİZ ?

Yor Kozmetik 2005 yılında ticaret hayatına başlamış olup, kozmetik sektörünün pek çok farklı noktalarında çalışmış tecrübeli, uzman ve başarılı bir ekibin bir araya gelmesiyle üretim ve markalaşma yoluna gitmiştir.

Uzun yıllar süren araştırma, geliştirme ve hazırlık çalışmalarından sonra ürünlerini hazırlamıştır Ürünlerin kalitesini daha ileri bir seviye çıkarmak için araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam etmektedir. Şirketimiz renkli kozmetik ve bakım ürünleri konusunda uzman ekibi ve kimyagerleri ile üretim yapmaktadır.

Ürünlerimizin formül ve içeriklerinde mümkün olduğu kadar cilt dostu hammaddeler kullanılmaktadır. Hayvansal deneyleri kesinlikle kabul etmeyen şirketimiz ürünlerinde paraben, ağır metal ve alüminyum gibi zararlı maddeleri kullanmamaktadır. Bütün ürün gamımız alerji testlerinden başarıyla geçmiştir.


Şirketimiz aynı zamanda FASON ÜRETİM yapmaktadır. Uzman Kimya Mühendisleri ekibi ile standartların üstünde laboratuvarımızda sizler için en etkili formül çalışmalarına devam etmekteyiz.
Şirketimizin bir adet üretim tesisi ve bir adet ana deposu bulunmaktadır. İstanbul’da Anadolu yakasında olan şirketimizin üretim tesisinde üretimimizin büyük bir kısmını ihraç etmekteyiz. İhracat yaptığımız ülkeler arasında Almanya, Fransa, İtalya, İngiltere, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Katar ve daha bir çok ülke vardır.

Konuşmaya Başla
1
Bize WhatsApp üzerinden ulaşın.
Merhaba,size nasıl yardımcı olabiliriz ?